Screen Recorder

Ekran İçi Kayıt Ve Kullanım İstatistikliği Çıkarma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5.7 MB
  • Version 1.5.1
  • Dil TR / EN
  • Firma Hiandroidstudio
Screen Recorder, mobil cihazlarınızı kontrol altına alarak farklı içerikleri kayıt altına alma ses kayıt seçeneği ile konuşarak içerik tanıtma ve yönlendirme işlemleri yapma seçeneği sunan ne amaç ile kullandığınızı tespit etme seçeneğine' de yer veren bi

Screen Recorder, mobil cihazlarınızı kontrol altına alarak farklı içerikleri kayıt altına alma ses kayıt seçeneği ile konuşarak içerik tanıtma ve yönlendirme işlemleri yapma seçeneği sunan ne amaç ile kullandığınızı tespit etme seçeneğine' de yer veren bir uygulamadır.

Anlık olarak kayıt başlatarak kamera açılmadan mobil cihalarınızın içerisini kayıt ederek içerik elde etme imkanı verilmiştir. Mobil içerisinde uygulama, oyun veya bir çok seçenekteki alanı tanıtmanız kolaylaştırılmıştır. İşinizi daha kolay hale getirebilmek için anlık olarak ses kayıtları yapabilme imkanına' da yer veren bir uygulamadır. Mobil cihazlarınızın kullanımını istatiksel olarak görerek, hangi menüye, hangi uygulamaya veya hangi alana en çok giriş yaptığınızı istatiksel olarak sayılar ile göz önüne sermeside mümkündür.

Kayıt işlemleri için süre hafıza kadar olup, mobil hafıza dolduğu zaman kayıt durmaktadır. İçerikleri kayıt ederek popüler içerikler elde etmeniz mümkün hale gelmiştir. En fazla mesajlaştığınızı mı, arama yaptığınızı mı veya uygulamalar ile İnternet üzerinde mi vakit geçirdiğinizi merak ediyorsanız tespit etme imkanı sunmaktadır.

Daha Fazla Göster
Screen Recorder indir